Datum konání: 30.8.2020 Čas konání: od 10,00hod Stadion: OA Hlušice
Branky: Reil 2, Jurička, Zima, Šmejda, Mlynář, Trejbal, Kloutvor
Sestava RMSK: Pražák – Jurička, Reil, Trejbal, Mlynář, Kloutvor, Šmejda, Dymeš Kubišta, Zima
Rozhodčí: Říha Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Mat. Novotný, Šmejda):

„Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Byli jsme koncentrovaní od samého začátku, dobré nabuzení, dostatečná agresivita a chuť do zápasu se odrazily od vývoje první třetiny. Vedli jsme 4:0, vše se nám dařilo – bohužel jen 20min. Poté jsme lehce polevili v koncentraci a našimi hloupými chybami jsme soupeře vzali zpátky do hry. Začátek druhé třetiny tomu byl jasným důkazem – soupeř byl na koni, my jsme byli ustrašení, nedařilo se nám dostat klid na kopačky a hrát naši hru. Šťastným gólem na 5:2 (nutno podotknout, že po velmi dobrém tlaku na míč) jsme se opět uklidnili, přidali další branku. Třetí třetinu jsme měli více energie a chuti po vítězství. Těší nás dobrý kolektivní výkon, rychlé přepínání z útoku do obrany a dostatečná agresivita. Musíme však zapracovat více na pozitivních emocích, které bychom mohli ukazovat navenek, klidu v zakončení a větším pohybu bez míče (pokud ho máme pod kontrolou). Příští týden hrajeme proti silné Boleslavi – „to bude oříšek“…“