Datum konání: 15.09.2019 Čas konání: od 10:00hod Stadion: Obecní areál Hlušice
Sestava RMSK: Pražák D. – Trejbal, Císař, Pražák T., Kareš, Zanespal, Sejkora, Kožíšek, Masařík, Dvořák, Nedbálek, Vobořil
Rozhodčí: Průcha Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 60

Komentář trenérů RMSK (Zdeněk Masařík, Matěj Novotný):

„Do nedělního utkání proti Hlinsku jsme vstoupili rychlou brankou, kterou se blýskl nádhernou dalekonosnou střelou Matyáš Trejbal přesně do šibenice. V první čtvrthodině jsme byli lepší, dobře kombinovali, vypracovali si další šance, bohužel bez gólového efektu. Soupeř jednoduchou a přímočarou hrou silně zatápěl pod kotle naší obraně. Výsledkem toho bylo nejprve srovnání a následně dokonce i obrat na 1:2. Do konce první třetiny se nám ještě podařilo srovnat Vobořilem, který zachoval potřebný klid v zakončení. Do druhé třetiny jsme vstoupili hrůzostrašně – absolutně bez chuti, bojovnosti, pohybu. Soupeř nás tak opět potrestal brankou, kterou se ujal vedení. Později se ukázalo, že druhá třetina byla pro dnešní zápas klíčová… Před poslední třetinou jsme si jasně vytyčili cíl a připomněli cestu, kterou bychom se měli k cíli dopracovat. Vše je stále stejné – trpělivost, dobré držení a rychlá práce s míčem, kombinace po zemi, potřebný pohyb bez míče, chuť pracovat pro tým a být pozitivní! Dařilo se nám to (ve třetí třetině) skvěle. Až na zakončení – to nám opět pokulhávalo… Nicméně nás těší, že se proti urputně bránícím soupeřům dokážeme trpělivou kombinační hrou od zadních řad dostávat do gólových příležitostí. Jsme přesvědčeni, že cestou jdeme správnou – jen nám z této mozaiky nesmí vypadávat žádný článek. Dnes bylo určitě na víc, troufáme si říci, že jsme měli i vyhrát, ale to bychom nesměli zahazovat vypracované šance. Stále si musíme připomínat a uvědomovat si, že všichni na hřišti i mimo něj jsme ohromně důležití a nesmíme polevovat v koncentraci v žádné fázi hry, ani tréninku. Díky rodičům za skvělou atmosféru!

…na závěr patří má omluva, za svoji emoční nestabilitu ( 🙂 ) v průběhu třetí třetiny :-/ – byly to nervy a prohrávat se učit nechci 😀 pravdou ale je, že auty a ofsajdy v této kategorii nerozhodují! Je to „jen“ fotbal 😉 S trenérem hostů i s rozhodčím jsme si vše vyříkali…MatN.“