U12: Přípravné utkání: RMSK Cidlina NB – FK Kolín

Datum konání: 5.4.2018 Čas konání: od 17.00 hod. Stadion: Chudonice
Branky: Zima 3, Viták 2, Nydrle 2, Šafařík, Motyčka, Gajzl
Sestava RMSK: Jablonovský, Sobotka, Zákravský, Mates, Viták, Nydrle, Petr, Matoušek, Šafařík, Novák, Fanta Jonáš, Kymr, Čistecký, Fanta Jáchym, Gajzl, Veselý, Zima, Motyčka
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Zima, Novák):

„K přátelskému útkání jsme si do Chudonic pozvali celek FK Kolín U12. Kluci měli soupeři co vracet, neboť první přátelský zápas s tímto soupeřem jsme před čtrnácti dny těsně prohráli. Utkání jsme odehráli v délce 4 x 25 minut v systému 7 + 1. Dvě čtvrtiny odehrál ročník 2006 a dvě ročník 2007, kdy tým který nehrál měl klasický trénink. Samotný zápas měl hned od začátku vysoké tempo, ale gólu se naši fanoušci v první části zápasu nedočkali. Druhý díl zápasu se odehrával v podobném duchu s tím rozdílem, že již začaly padat góly. Naši kluci působili sice o něco fotbalověji, ale čtvrtinu smolně 1:3 prohráli. Od třetí části zápasu jsme začínali získávat značnou převahu a výsledek se nám dařilo otáčet. Nakonec se v zápasu zrodila naše přesvědčivá výhra. Kluci v zápasu prokázali velmi dobrou fyzickou připravenost a trenérům udělali radost hlavně svým nasazením a přístupem.“