U12: FC Hradec Králové – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 11:3 Poločas: 8:1
Datum konání: 31.8.2022 Čas konání: od 17:30 hod Stadion: Háječek Hradec králové
Branky: Ondřej Pěnička, Trč, Vobořil
Sestava RMSK: Kruliš, Blažek, Drobný, Hanzlík, Horák, Kareš, Kvasnička, Pěnička Ondřej, Pěnička Matěj, Šmejda, Trč, Vobořil
Rozhodčí: Hofman Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenérů RMSK (Rakouš, Šmejda):

„K druhému MU žákovské ligy jsme zavítali na horkou půdu do HK. Nepovedl se nám vstup do utkání, kdy hned v první minutě domácí rychle skórovali. Po úvodním šoku se nám podařilo poměrně brzy vyrovnat. Poté jsme až do 25.minuty hráli s Hradeckými vyrovnanou partii. Bohužel těsně před přestávkou jsme inkasovali 3 slepené góly po hrubých chybách v obraně. Tato skutečnost na nás zanechala ve druhé třetině psychické následky, soupeř ve druhé třetině dominoval a odskočil nám na větší brankový rozdíl. Třetí třetinu se kluci snažili a hráli jsme vyrovnanou hru. Domácí nás předčili hlavně v důrazu a v práci s balónem. Děkujeme soupeři za kvalitní a pro nás velmi přínosné utkání. Z utkání jsme se ponaučili a budeme dále svědomitě pracovat na zlepšení.“