U11, PU: FK Mladá Boleslav – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 13.9.2020 Čas konání: od 10 do 12:30 hod. Stadion: Mladá Bolelslav
Branky:
Sestava RMSK: Bartoníček Kevin, Dymeš Marek, Janouch Tomáš, Kubišta Dominik, Novák Adam, Skalický Ladislav, Rygl Jáchym, Stejskal Adam, Stoklasa Marek, Tér Petr, Veinlich Josef
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„V neděli 13.9.2020 jsme sehráli přípravné utkání v Mladé Boleslavi. Hráli jsme v rozestavení 6+1 4 x 30 minut. Přes prohru jsme neodehráli úplně špatné utkání. Soupeř měl však více hráčů na střídání a vyrovnané čtvrtiny strhl na svoji stranu vždy až v závěru, kdy nám začali docházet síly. Na druhou stranu jsme si mohli lépe počínat v koncovce a při přechodu do útoku. Tentokrát kromě tradičních opor chválíme Jáchyma Rygla, Marka Stoklasu a Adama Stejskala. Branky: Novák A. 4, Dymeš 2, Skalický, Janouch, Tér „