U11, Přípravný zápas: SK Slavia Praha – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 24.3.2018 Čas konání: 8:00 Stadion: TC Eden
Sestava RMSK: PRAŽÁK D.,PRAŽÁK T.,KOŽÍŠEK,MASAŘÍK,PODHAJSKÝ,ZANESPAL,CÍSAŘ,FEJFAR,VOBOŘIL,NEDBÁLEK,SEJKORA
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Robert Kožíšek, Zdeněk Masařík):

„V sobotu jsme našim klukům domluvili přípravné utkání na Edenu, kde nás přivítal soupeř zvučného jména pražská Slavia. Vzhledem k vytíženosti hracích ploch v Edenu utkání začínalo už v 8 hodin ráno a museli jsme tedy vstávat hodně brzo. Proto jsme byli moc zvědaví, jak se s tímto faktem kluci popasují. Hrací model byl 4×20 minut, kdy nás po dvou čtvrtinách čekal zápas s druhým slávistickým týmem. Hned od začátku zápasu se hrál z obou stran svižný fotbal. Naši kluci se snažili aktivní hrou nedávat prostor slávistům ke kombinaci a byli víc než vyrovnaným soupeřem. Dokázali jsme i kvalitně zaútočit a vytvořit si nebezpečné situace před soupeřovou bránou. Postupem času přebíral otěže zápasu výborně technicky vybavený soupeř, který nám dělal problémy rychlostí hry a skvělými náběhy za obranu, které jsme nedokázali zachytávat. Náš způsob hry je fyzicky náročný, ale kluci nesložili zbraně a snažili se praktikovat aktivní fotbal. Kluci se nebáli udělat kličku, dostat se přes soupeře individuálně a měli sebevědomí něco s míčem vymyslet a i když to někdy nevyšlo, byli jsme spokojeni s jejich počínáním a chutí do hry. Dnes jsme narazili asi na nejkvalitnějšího soupeře, který proti nám kdy stál. Přesto si myslíme, že jsme nezklamali a v Praze, proti našemu partnerskému týmu zanechali velice dobrý dojem a výsledek 7:5 pro Slavii po 80 hracích minutách tomu jistě napovídá. ps: Chtěli bychom poděkovat týmu Náchoda,který nám vypomohl na druhé půlovině, jako druhý tým.“