Datum konání: 16.8.2020 Čas konání: od 12 hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Dymeš Marek, Janouch Tomáš, Král, Novák Adam, Pilař Matyáš, Skalický Ladislav, Rygl Jáchym, Stejskal Adam, Stoklasa Marek, Tér Petr, Vlášek Jakub
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„Na Novobydžovskou pouť jsme na Městském stadionu uspořádali miniligu, ve které jsme poměřili síly s týmy FK Mladá Boleslav a FC Hradec Králové. První dva zápasy jsme sehráli proti Mladé Boleslavi v rozestavení 5+1. Kromě prvních pěti minut úvodního duelu jsme hráli velmi dobře. Rychle jsme dostupovali soupeře a po následném zisku míče jsme se snažili o ohrožení soupeřovy branky. Po většinu zápasu se nám také dařila kombinace i hra 1 na1. Odměnou nám byla dvě vítězství (9:3 a 6:0). V zápase proti Hradci jsme o trochu zvětšili hřiště a hráli v rozestavení 6+1. V prvním duelu jsme pokračovali ve stejném duchu jako proti MB a zvítězili 3:0. Ve druhém duelu jsme do 10 minuty hráli také poměrně dobře a vedli jsme 3:1. Poté se na klucích asi již projevila únava z náročného soustředění a velkého horka, soupeř převzal otěže zápasu a zaslouženě zvítězil 6:3. Branky: Skalický 8, Janouch 4, Vlášek 3, Dymeš 2, Král, Stoklasa, Rygl, Pilař 1 „