U11, příprava: Football Talent Academy – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 23.8.2020 Čas konání: od 15 hod. Stadion: FTA Doubek u Říčan
Sestava RMSK: Dymeš Marek, Janouch Tomáš, Novák Adam, Pilař Matyáš, Skalický Ladislav, Stejskal Adam, Stoklasa Marek, Rygl Jáchym, Tér Petr, Veinlich Josef, Vlášek Jakub
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„V neděli 23.8.2020 jsme zavítali do Doubku u Říčan, kde jsme poměřili síly s jedním z nejlepších týmů v naší věkové kategorii, účastníků České žákovské ligy U12 Football talent academy. Bylo znát, že jsme narazili na velmi kvalitního soupeře, který má individuálně velmi šikovné a pohyblivé hráče a také je mnohem dál v organizaci hry. Pro nás to bylo teprve druhé utkání v rozestavení 7+1, přesto jsme neodehráli první dvě třetiny úplně špatně (4:1 a 5:3) a při lepším řešení situací před oběma brankami mohlo být ještě lépe. Ve třetí třetině už byl soupeř jednoznačně lepší a zaslouženě navyšoval skóre. Přes vysokou prohru jsme za tuto konfrontaci rádi, protože nám zápas ukázal, na čem musíme pracovat. Potěšili nás také výborné individuální výkony Marka Dymeše a Jakuba Vláška. Všechny čtyři branky za náš tým vstřelil Tomáš Janouch.“