U11: MU Hradec Králové

Datum konání: 8.9.2019 Čas konání: od 15 do 17 hod. Místo konání: Hradec Králové
Sestava RMSK: Veselý Matěj, Bureš Adam, Janouch Tomáš, Veinlich Josef, Novák Matyáš, Dymeš Marek, Stoklasa Marek, Novák Adam, Baloun Miroslav, Šmejda Jan, Trčová Lucie

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„V neděli 8. 9. 2019 jsme sehráli druhé kolo krajského přeboru starší přípravky. Soupeři nám byli týmy FC Nový HK/Kratonohy a Slavia HK/Předměřice. Hraje se v rozestavení 5+1, 4 x 20 minut. V jednotlivých zápasech jsme byli herně lepším týmem, hra se převážně odehrávala před bránou soupeře a kromě jedné čtvrtiny jsme naši převahu dokázali potvrdit i výsledkově. Mrzí nás jen prohra v jedné čtvrtině (Předměřice), kdy jsme špatně a pomalu řešili herní situace před brankou soupeře. RMSK – Nový HK 6:3 RMSK – Kratonohy 6:0 RMSK – Předměřice 0:4 RMSK – Slavia HK 9:2 „