Datum konání: 19.9.2020 Čas konání: od 15 do 17 hod. Stadion: Doubek u Říčan
Sestava RMSK: Bartoníček Kevin, Dymeš Marek, Janouch Tomáš, Kvasnička, Novák Adam, Pilař Matyáš, Soukal Miki, Tér Petr, Veinlich Josef, Vlášek Jakub
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenéra RMSK (Aleš Novák):

„V sobotu 19.9.2020 jsme sehráli miniligu v Doubku u Říčan, kde nám byli soupeři domácí Football Talent Academy a Slavia Praha. Hráli jsme v rozestavení 7+1, jeden zápas 2 x 25 minut. Jsme rádi, že jsme měli možnost sehrát zápasy proti nejlepším týmům v naší věkové kategorii, účastníkům české žákovské ligy U12. Bohužel ze zdravotních důvodů jsme se museli obejít bez Stejskala, Skalického, Stoklasy a Kloutvora. Miniturnaj jsme tak odehráli pouze se dvěma hráči na střídání. Přesto jsme v prvním zápase proti domácímu týmu podali velmi dobrý výkon. V zápase jsme dvakrát vedli a soupeř zvrátil výsledek na svoji stranu až v závěru, kdy nám začaly docházet síly. Po krátké pauze následoval druhý zápas, ve kterém jsme se střetli s čerstvou Slávií. První poločas se nám vůbec nevydařil a soupeř nás jednoznačně přejel. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a náš výkon šel nahoru. Asi se budu opakovat, ale je to stejné jako minulý týden v Mladé Boleslavi – v zápasech proti TOP týmům doplácíme na úzký kádr! Na druhou stranu jsme rádi, že jsme v našem týmu mohli přivítat nové tváře z Kunčic. Zejména Miky Soukal zapadl do našeho týmu na výbornou. To je také náš cíl, umožnit šikovným klukům z regionu poměřit svoje síly proti špičkovým klubům. FTA – RMSK 6:3 (2:1, 4:2) Branky: Janouch 3x Slavia Praha – RMSK 12:3 (7:1, 5:2) Branky: Novák, Dymeš, Vlášek „