Datum konání: 7.9.2019 Čas konání: od 10:00 hod Stadion: Ruzyně
Sestava RMSK: Dvořáček – Malina M., Ludvík, Malina D.(77. Sajkršmíd) – Oláh(65. Masařík), Staněk, Kněžourek(66. Bolger), Podhajský, Schmidt(41.Kolář) – Firbacher(52. Štoček), Reil(73. Petr)
Rozhodčí: Kolář Žluté karty: 0:1 Červené karty: .0:0
Pokutové kopy: Diváci: 40

Komentář trenérů RMSK (Tomáš Podhajský, Jan Vokál):

„V pražské Ruzyni nás čekalo 3. kolo soutěže, do kterého jsme šli s odvážným, ale jasným cílem vyhrát. Dle předpokladu nás čekal velmi kvalitní tým, silný na míči a v kombinaci. Od začátku jsme se snažili vysoko napadat hru soupeře a tento fyzicky náročný styl hry se postupem času ukázal jako správný a odměnou byla první branka. Pro další průběh zápasu bylo důležité, že jsme přečkali 3 šance soupeře a naopak my jsme dokázali alespoň jednu z šancí využít. Poločasové vedení 1:0 bylo lichotivé, avšak soupeř byl v prvním poločase lepším týmem. Zlomový, pro průběh zápasového dění, byl druhý poločas, kdy jsme pokračovali v aktivní hře, vyvarovali jsme se zbytečných chyb v obraně na rozdíl od zápasu s Vlašimí a soupeře již do žádné šance nepustili. My jsme dokázali jednu z několika šanci v druhém poločase využít a proto jsme zaslouženě porazili loňského účastníka extraligy (9 místo). Uznání pak patří sudím, kteří s přehledem odřídili utkání. Velké díky všem hráčům za předvedený výkon a rodičům za podporu:)“