Datum konání: 26.02.2022 Čas konání: od 10:00 hod. Stadion: UMT Chrudim
Sestava RMSK: Dvořáček – Fuxa T. (46.Schmidt), Pospíšil, Staněk, Masařík – Kožíšek, Bolger, Podhajský (46.Nydrle) – Patka (55. Malina D.), Petr, Malina M.
Rozhodčí: Místní Žluté karty: 2:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 20

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Velmi svižná a kvalitní generálka. Soupeř nám ukázal kvalitu v koncovce a lekci z produktivity. První poločas jsme měli více míč na kopačkách my a dobře kombinovali. Bohužel jsme hráli velmi dobrý poločas pouze od vápna k vápnu. I když jsme si vytvářeli střelecké příležitosti, tak buď jsme nebyli dostatečně důrazní nebo si zvolily horší variantu a neujali se vedení. Naopak soupeř po naší chybě a kvalitě ve vápně vedl 2:0. Druhý poločas se odehrával obráceně. Soupeř více na míči, velmi dobrý přechod do útoku. Nám už docházely síly a ztrácely jsme jednoduché míče. Po individuální chybě domácí zvýšily na 3:0. Hlavně za první půlku jsme si také zasloužili vstřelit branku a tu vsítil Petr ke konci zápasu po pěkné přihrávce ze strany.“