Příprava | U11: Triangl, hř. UMT Chudonice

Datum konání: 23.11.2022 Čas konání: od 11hod Místo konání: UMT Chudonice
Sestava RMSK: Kruliš – Kánský, Šmejda, Horák, Hanzlík, Robovský, Syřiště, Vobořil, Píša, Trč, Svatoň, Krejčí

Zápas č. 1 RMSK Cidlina NB – FC Slovan Havlíčkův Brod
Branky:
Zápas č. 2 RMSK Cidlina NB – FC Hradec Králové
Branky:

Komentář trenérů RMSK (Novotný Mat., Rakouš):

„K dnešnímu miniturnaji, kterého se mělo původně zúčastnit kromě našeho týmu ještě trojice velice kvalitních soupeřů – FC HK, „Havlobrod“ a Pardubice, se bohužel tým z města perníků musel z důvodů nařízené karentény většiny hráčů, omluvit. Sehráli jsme tak pouze dva zápasy, avšak každý 2x 30min. Minutová herní dotace byla tak dostatečná. V prvním zápase jsme vstoupili do zápasu velice ospale, soupeř nás zaskočil, semknul na naší polovině a jen s těží jsme se dostávali na jeho polovinu. Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli, přesto byl náš výkon daleko za očekávaným standardem. Proti FC HK jsme již hráli o poznání lépe – byli jsme schopni se soupeřem běhat, v některých fázích první poloviny být i lepším. Ztroskotali jsme však na naší koncovce, která bohužel nepodpořila předvedené úsilí a hru. I tento zápas jsme výsledkově nakonec prohráli, přesto jsme s jistými fázemi hry a přístupem většiny hráčů byli spokojenější, než v prvním utkání. Víme, na čem musíme dále pracovat, s klukama jsme se o tom pobavili a věříme, že se společně budeme přibližovat našemu cíly. Vše se bude opírat o dobrý pohyb, dravost, individuální práci s míčem a vůle obětovat se pro tým!“