Datum konání: 19.5.2024 Čas konání: od 17.00 hod. Stadion: Vrchlabí
Branky: 24.Glos, 56.Mokošín, 78.Vaněk T.
Sestava RMSK: Saidl – Průcha D., Řezáč, Horák(46.Mokošín), Mejstřík(79..Štoček) – Glos, Voldán(82.Jablonovský), Bekera, Hruška – Vaněk T., Rejl
Rozhodčí: Říha Luboš Žluté karty: 1:0 Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci: 100

Komentář trenérů Průcha Jaromír, Krejbich Jan, Průcha Karel:

„Čekal nás soupeř, který se prezentuje poctivou obranou a spoléhá na rychlé brejky, vedené nám známým Adamem Kaprálem. A hned jeden mu vyšel již v 8.min a domácí šli do vedení. S přibývajícím časem jsme to ale byli my, kdo získával půdu pod nohama. Vyrovnat se nám podařilo v 24.min, když Martin Glos ukázal svoje přednosti, prošel v rychlosti obranu domácích a nedal brankáři žádnou šanci 1:1 Tak skončil i poločas. Do druhého poločasu nastoupil Vojta Mokošín za zraněného Filipa Horáka a odvděčil se hned v 56.min, když nádhernou střelou, nedal brankáři domácích šanci. Domácím nemohu upřít snahu, ale na naši obranu to nestačilo. Definitivní rozuzlení přinesla 78.min, kdy průnik F.Rejla dorazil Vaněk T. O víkendu máme volno. Vyrovná se počet zápasů a uvidíme jaké budou po víkendu naše ambice. Ještě jsme nevzdali boj o druhou postupovou příčku. Pak nás čeká soupeř jara, mužstvo Roudnice, vedené naším kamarádem M. Frýdou. Zvu všechny. „