„A“ MUŽI: TJ Spoje Praha – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 3:1 Poločas: 2:1
Datum konání: 09.09.2023 Čas konání: 11:00 hod Stadion: Spoje Praha
Branky: 14. M. Voldán
Sestava RMSK: M. Průcha – M. Vincour, P. Pokorný (72. D. Průcha), J. Macák (46. M. Kolář), F. Drobný, Š. Blažek, M. Voldán (86. D. Hruška) , N. Bekera, J. Trejbal (84. S. Bekera, M. Marek, D. Kožíšek
Rozhodčí: Matějček Milan – MACHÝČEK Lukáš, VNUK Josef Žluté karty: 1:6 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 60

Komentář trenérů RMSK (Petr Průcha, Milan Frýda):

„Obrovská škoda dnešního zápasu. Utkání se pro nás vyvíjelo nepříznivě. Dostali jsme brzy gól z penalty a byli v útlumu. Oklepali se a po zásluze po aktivním presingu ve 20.minutě dorovnali stav. Zde si myslím, že byla psychická výhoda na naší straně. Dobře jsme se pohybovali a je jen velká škoda, že jsme nevyužili některá přečíslení. Gól na 2:1 byl pro nás jako rána z čistého nebe a tam si troufnu říci, že se zápas překlopil. Škoda, druhý poločas možnosti byly, avšak realizace nás zradila. Proto přišel při hře na risk třetí gól v naší síti a bylo po nadějích. Bojovnost, zaujetí v pořádku, řešení finálního řešení nás však v tomto zápase trápilo…“