„A“ muži: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 2:1 Poločas: 1:0
Datum konání: 13.04.2024 Čas konání: od 16:30 hod. Stadion: Ústí nad Orlicí / tráva
Branky: Podhajský
Sestava RMSK: Martinovský – Vincour (67. Marek), Mates (79.Hruška), Pokorný, Drobný – Trejbal, Staněk (86. Schmidt), Kolář (79. Macák) – Schober (67. Podhajský), Bekera N., Blažek
Rozhodčí: Hes – Lafek, Kvaček Žluté karty: 1:4 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 380

Komentář trenéra RMSK (Šorm):

„V prvním poločase se hrál podobný zápas z obou stran, spíše se čekalo na chybu v rozehrávce a přechod do útoku. Našeho soupeře jsme pustili do jedné šance a my jsme měli několik přechodů, ale vždy nám chyběla kvalita a doplnění hráčů. Soupeř se ujal vedení těsně před poločasem po standartní situaci. V druhém poločase se už v takovém tempu nehrálo neboť bylo neustále přerušováno. Klukům bych chtěl poděkovat, protože odehráli dobré utkání. Udržely nervy, hráli odvážně, nechali v zápase hodně bojovnosti a v některých pasážích byli i lepším mužstvem. Bohužel domácím přálo více faktorů a o jednu branku byli šťastnější.“