„A“ MUŽI: Sokol Třebeš – RMSK Cidlina NB

Datum konání: 31.8.2020 Čas konání: od 17:00hod Stadion: Třebeš
Sestava RMSK: Strýhal – Mejstřík, Pokorný, Mokošín, Vincour – Trejbal, Voldán, Blažek, Roubal – Jilemnický, Holec. Střídali: Drobný, Novák, Bekera, Zich, Průcha D.
Rozhodčí: Nymsa – Tryzna, Svoboda Žluté karty: 3:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 185

Komentář trenérů RMSK (Průcha, Černý, Košátko, Věchet):

„Očekávali jsme těžké, soubojové utkání na úzkém hřišti. Na soupeře naši hráči doslova vletěli a od prvního hvizdu byla Třebeš v těžké defenzívě. Hned ve druhé minutě domácí brankář srazil Holce, ale nepískalo se! Ve 13‘ jsme například zahrávali již devátý roh. Nicméně, vinou nedůslednosti se i domácí dostali do dvou šancí. Ve 24‘ zatáhl míč Vincour, předložil Roubalovi a ten našel hlavu Holce 0:1. Naše převaha se stupňovala a v 39‘ putoval míč po ose Roubal, Jilemnický a krásnou akci zakončil Trejbal 0:2. Druhý poločas byl festivalem zavražděných šancí, proto domácí stále žili. Dokonce po ojedinělé akci snížili na 1:2. Naštěstí Roubal a agilní Holec upravili na konečný výsledek. Hra byla v režii našich zkušenějších hráčů Strýhala, Mokošína, Vincoura, Voldána a Holce, kteří zaslouží pochvalu. Velmi dobře se nám dařilo soupeře presovat. Naopak varováním je naše koncovka, která byla občas až komická. V příštím mistráku přivítáme „profesory“ z Vysoké, velmi vyzrálý tým a budeme skládat maturitu z dobývání semknutého týmu. Hraje se v neděli od 17 hodin.“