Konečný výsledek: 5:1 Poločas: 2:0
Datum konání: 5.8.2023 Čas konání: 17:00 hod Stadion: Benešov
Branky: 56. O. Špinka
Sestava RMSK: J. Lehký – M. Marek, J. Suchochleb (85. F. Horák) , D. Průcha, P. Pokorný, O. Špinka (88. D. Schmidt) , F. Drobný, Š. Blažek, M. Voldán (81. D. Kožíšek) , N. Bekera, M. Glos (81. S. Bekera)
Rozhodčí: VOJÁČEK Lukáš – ŠTÍPEK Zdeněk, HRIVÍK Jakub Žluté karty: 0:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 360

Komentář trenéra RMSK (Petr Průcha, Milan Frýda):

„Je velká škoda, že se soupeřem jako je Benešov nedokážeme držet čisté konto déle. Co je platné, že se kluci snaží, dřou, bojují, když si necháme ustřelit branku již ve druhé minutě po rohovém kopu. Toto je věc, která nás všechny drásá a pokud budeme chtít uspět v dalších zápasech, tak se musíme této nezodpovědnosti vyvarovat. Od prvního gólu se poté vyvíjí celé utkání a při kvalitě soupeře je nesmírně obtížné takovýto zápas překlopit. Lehce pochválím tým za pasáž po obdržení branky na 2:0. Lehce je chválím za to, že se tým nesesypal. Ve druhém poločase snížil, a být více produktivní, tak se dá ří5ci, že se dalo scóre vyrovnat. Škoda branky na 3:1, která padla po dlouhém nákopu a nešťastné teči, poté již byl zápas rozhodnut. Bojujeme, nic jiného nám nezbývá. Nyní pouťové utkání na domácím hřišti, s diváky na nové tribuně.“