„A“ MUŽI: RMSK Cidlina NB – FK Velké Hamry

Konečný výsledek: 1:2 Poločas: 0:1
Datum konání: 29.10.2023 Čas konání: 14:30 hod Stadion: MS NB
Branky: 48. N. Bekera
Sestava RMSK: S. Strýhal – M. Glos (85. F. Horák), P. Pokorný, F. Drobný, N. Bekera, M. Vincour, O. Špinka (53. M. Kolář), M. Voldán (46. D. Kožíšek), J. Novák, D. Průcha, J. Trejbal
Rozhodčí: MATULA Pavel – STIEBER Filip, ERLEBACH Jiří Žluté karty: 3:3 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 135

Komentář trenérů RMSK (Petr Průcha, Milan Frýda):

„Ztrát bylo hodně, defakto se nám před zápasem rozpadla útočná vazba. První poločas jsme byli bázlivý a branku soupeře neohrozili. Navíc hosté zazdili v první půli co se dalo a stav 0:1 byl popravdě hodně milosrdný. Druhá půle ale měla jiný ráz. Ostych jsme nechali v kabině, povedlo se přeskupení řad a hlavně jsme dokázali vstřelit brzy branku. Hosté znervózněli a pro nás škoda, že jsme nedokázali dotáhnout některé brejkové situace. Hosté měli též šance, ale náš golman měl svůj den. Když jsme pomalu pomýšleli na nějaký bodík, tak bohužel z toho nebylo nic, utkání rozhodla penalta… A tak to prostě je, nezbývá nám nic jiného než to přijmout a jít dál, a hlavně se dát zdravotně do kupy….“