Datum konání: 20. 9. 2020 Čas konání: od 16,00 hodin Stadion: MS Nový Bydžov
Branky: 4., 16. a 85. Holec a 89. Voldán
Sestava RMSK: Strýhal – Jilemnický (86. Novák), Pokorný, Mokošín, Vincour (30. Mejstřík) – Drobný (78. Špinka), Voldán, Blažek, Roubal (69. Trejbal) – Holec, Bekera (85. Fuxa)
Rozhodčí: Matula Žluté karty: 3:6 Červené karty: 0:1
Pokutové kopy: Diváci: 230

Komentář Petr Průcha, Josef Košátko, trenéři:

„V prestižním utkání jsme uvítali našeho rivala z Jičína. Začátek nám vyšel přesně podle přání. Ve 4‘ nadýchal Mokošín centr za obranu na sprintujícího Holce a ten perfektně umístil 1:0. Nadále jsme byli aktivní, solidně napadali soupeřovu rozehrávku a to se vyplatilo. V 16‘ minutě nám presink vynesl trestný kop a po sehraném signálu vedeme 2:0. V průběhu celého poločasu jsme byli aktivnější, vytvořili si několik příležitostí i závarů, ale skóre se neměnilo. Hosté nehráli vůbec špatně, ale dostali se do jediné pološance. Proto naše vedení bylo naprosto zasloužené. Druhá půle přinesla nudný fotbal. Nepochopitelně jsme přešli do pohodlného módu, naše hra byla pasívní, pomalá, bez jiskry. Soupeř se též nezmohl na kvalitní hru a utkání se jenom dohrávalo. Vzruch přinesl až samotný závěr. Aktivní Holec nejprve dokonal hatrick a poté ještě „vyrobil“ pokutový kop. Získali jsme důležité body, ale herně uspokojil pouze první poločas. Pochvalu zaslouží střelecky disponovaný Martin Holec. Stále čekáme víc od mladých hráčů.“