Konečný výsledek: 3:4 Poločas: 3:0
Datum konání: 14.05.2023 Čas konání: 17:00 hod Stadion: MS NB
Branky: 22. Zvěřina, 36. Blažek, 40. Špinka
Sestava RMSK: Strýhal – Vincour, P. Mokošín, Novák, Drobný – Špinka (63. N. Bekera), Štajer, Trejbal (70. Marek), Zvěřina – Blažek – Holec (80. Pokorný)
Rozhodčí: Kvaček Jan – ŠIMEK Zdeněk, BRAUN Martin Žluté karty: 3:3 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 365

Komentář trenéra RMSK (Jan Kraus):

„Do utkání jsme vstoupili výborně a celý první poločas se hrálo na jednu bránu. Dali jsme tři krásné góly s tím, že jsme ještě další dva tři mohli přidat. Kdyby se tak stalo, asi by bylo po zápase. Do druhé půle jsme čekali tlak Trutnova. Zjednodušili hru, hráli nahoru a nám bohužel propadaly druhé míče, ale i tak jsme se do dvou šancí dostali. Pak jsme inkasovali gól, kterému předcházel nedůraz na půlce. Asi nám došly i síly, protože jsme hráli od první minuty hodně náročně. Po obdrženém gólu jako když se klukům přestane dařit, nebo se začnou bát o výsledek. Bohužel za tři minuty dostali další, potom krásný ze standardky a úplnou hořkost jsme si vybrali v 93. minutě.“