„A“ MUŽI: RMSK Cidlina NB – FK Vysoká n. Labem

Datum konání: 8. 9. 2020 Čas konání: od 17:00 hodin Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Strýhal – Mejstřík (57. Drobný), Pokorný, Mokošín, Vincour – Roubal (74. Špinka), Blažek (88. Průcha), Voldán, Trejbal – Jilemnický (57. Bekera), Holec (87. Fuxa)
Rozhodčí: Filip Žluté karty: 2:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 170

Komentář Petr Průcha, trenér:

„Začali jsme impozantně, během několika vteřin máme na kontě dva samostatné nájezdy na brankáře a dva rohy. Jak je u nás obvyklé, tak na ukazateli stále svítí 0:0. Střeleckou nemohoucnost v 18‘ prolomil Holec a za chvíli zvýšil na 2:0. Dále jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si šance. Naše hra byla příliš bezstarostná a po řetězci chyb soupeř snížil a po další hrubce mohl dokonce vyrovnat, nebýt famózního zákroku Standy Strýhala. Naštěstí v závěru poločasu Blažek skóroval po vzorné, přímočaré akci a tím jsme soupeři odskočili. Druhý poločas byl ve znamení kontroly hry. Žel, naše hra byla mdlá, bez emocí. Zejména mladí hráči volili nesmyslná řešení, která ústila ve ztráty míče, a fotbal zcela ztratil zajímavost! Kladem je zisk tří bodů a velkým varováním hra ve druhém poločasu. Chuť bychom si chtěli spravit ve středečním pohárovém utkání se Slávií Hradec Králové. Hraje se v Nové Bydžově od 17 hod. Šlágrem dalšího kola OP je nedělní utkání v Polici n/M. Police je vedoucí tým tabulky a my jsme druzí. „