„A“ MUŽI: RMSK Cidlina NB – FK Kostelec nad Orlicí

Datum konání: 22. 9. 2019 Čas konání: od 16:30 hod Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Průcha – Mokošín V., Mokošín P., Müller, Vincour (88. Novák) – Trejbal, Voldán (71. Bekera), Blažek, Hlušička – Holec, Ševčík (84. Voňka)
Rozhodčí: Franěk Žluté karty: 3:4 Červené karty: 1:0
Pokutové kopy: Diváci: 96

Komentář trenéra RMSK (Petr Průcha):

„Věděli jsme moc dobře o kvalitách Kostelce. V 1. půli byli hosté lepší, měli více možností ke skórování, takže stav 1:1 byl pro nás milosrdný. Z našeho výkonu jsem byl rozpačitý a vůbec se mi nelíbil. Nelíbil se mi ani na začátku 2. půle, navíc po naši chybě jsme šli v 53. minutě do deseti. Po vyloučení jsme se ještě chvíli hledali a od 60. minuty jsme konečně přestali řešit věci okolo a začali se soustředit na sebe. Výsledkem byla nejlepší pasáž utkání a vítězství o 2 branky, které skutečně bolelo. Tři body sice máme, ale náš výkon moc ke koukání nebyl. Jinak mě moc mrzí, že nám derby „S“ vzalo dosti diváků a fanouškovství se v této době již moc nenosí.“