Datum konání: 4.3. 2023 Čas konání: 14:30 hod Stadion: UMT Kobylice
Sestava RMSK: Strýhal, Vincour, Marek (77.Novák) Pokorný ( 77.Drobný), Štajer, Voldán, Zvěřina (62.Bekera Nik), Holec, Mokošín Patrik, Blažek (62.Špinka), Trejbal Jakub
Rozhodčí: Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Petr Průcha, Jan Věchet, Josef Košátko):

„První jarní divizní utkání jsme nezvládli. Kvalita Hlinska, absolutní nepřipravenost na vysoké tempo zápasu, poté dva nakoplé balony za naší obranu plus špatná komunikace a mizerná součinnost při bránění celého týmu mělo za následek to, že v 10.minutě prohráváme 0:2. V tuto chvíli bylo de fakto bylo po zápase. No a když záhy obdržíme po nedůrazu třetí branku, první divizní zápas byl v tahu. V tuto chvíli to vypadalo na debakl. Navíc, když si k tomu člověk domyslel kvalitu kádru Hlinska a průběh prvního poločasu, tak to k němu nasvědčovalo. Malá útěcha je to, že se tak nestalo, poněvadž tým ve druhé půli zápas nezabalil a aspoň se ctí zápas dohrál. Je to ale skutečně malá útěcha, musíme se na příští mistrovské utkání  nastavit lépe….“