„A“ MUŽI, příprava: RMSK Cidlina NB – SK Jičín

Datum konání: 22.7.2020 Čas konání: od 18:00hod Stadion: Chudonice
Branky: Jilemnický, Blažek, Bekera, Vincour, Drobný
Sestava RMSK: Lehký – Vincour, Pokorný, Hofman, Vincour – Špinka, Voldán, Blažek, Drobný – Bekera – Jilemnický. Střídali: Novák Trejbal Fuxa Mejstřík Voňka
Rozhodčí: Kubišta Žluté karty: Červené karty:
Pokutové kopy: Diváci:

Komentář trenérů RMSK (Průcha, Černý, Košátko, Věchet):

„V dalším přípravném utkání jsme přivítali v Chudonicích našeho rivala z KP. Soupeř je složen, podobně jako my, z mladých běhavých hráčů a hrají rychlý fotbal. To slibovalo zajímavou konfrontaci. Začátek patřil živějším hostům, kteří svoji aktivitu přetavili ve vedoucí branku v desáté minutě. Nám se povedlo velmi rychle reagovat a za dalších sedmnáct minut byl stav 3:1. Po změně stran jsme přidali ještě dvě pěkné branky a stanovili tak konečný výsledek. Vzhledem k tomu, že oba týmy nastoupily do hry z plné přípravy, bylo utkání rychlé, s velkým počtem pohledných, dramatických situací. Potěšilo, že jsme si celé utkání drželi svůj styl hry a s plným nasazením hráli až do konce. Pozitivní byly i výkony tzv. náhradníků, kteří dali najevo, že se chtějí prosadit do sestavy.

K další přípravě zajíždíme na špičkový tým středočeského přeboru – do Velimi. Hraje se v neděli od 10 hod.“