Datum konání: 10. 10. 2020 Čas konání: od 15,00 hodin Stadion:
Branky: 74. a 90. Bekera, 35. Blažek, 40. Jilemnický a 70. Holec
Sestava RMSK: Strýhal – Vincour, Novák (70. Novák), Mokošín, Mejstřík – Špinka (64. Drobný), Voldán (80. Voňka), Blažek, Roubal (74. Trejbal) – Jilemnický (64. Bekera), Holec
Rozhodčí: Miškař Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 0

Komentář Petr Průcha, trenér:

„Podruhé za sebou jsme otáčeli zápas. Za nepříznivého stavu 1:0 to s námi nevypadalo moc dobře. Domácí po vstřelení branky po naší nedůslednosti při standardní situaci byli srovnaní v hlubokém bloku a dostat se jim na kobylku byl oříšek. Pomohla nám standardka. Když se nám záhy povedlo vsítit gól na 1:2, utkání bylo v naší moci. Škoda že ve druhé půli se nám povedlo vstřelit branku až v 70. minutě, klid mohl být dříve. Je radost, když do hry v průběhu zápasu pošlete čerstvé koně a ti vám ještě zvýší kvalitu. Střídající hráči zápas rozhodli. A tak to má být, jsem moc rád, že kluci na tuto hru přistoupili. Jinak, moc nás mrzí koronavirová pauza, cítím, že jsme ve formě, doufám a jsem optimista, že se k fotbalu co nejdříve vrátíme. Hlavně, ať můžeme alespoň trénovat, pokud by nám i toto zatrhli, pak bych byl skutečně na… Přeji všem hodně zdraví, optimismus a trpělivost!“