„A“ MUŽI: FK Brandýs nad Labem – RMSK Cidlina NB

Konečný výsledek: 2:0 Poločas: 2:0
Datum konání: 06.05.2023 Čas konání: 10:15 hod Stadion: Brandýs nad Labem
Branky:
Sestava RMSK: S. Strýhal – N. Bekera (51. Š. Blažek), O. Špinka (51. M. Marek), M. Voldán, M. Vincour (71. F. Zvěřina), M. Holec, P. Mokošín, M. Štajer, J. Trejbal, F. Drobný, P. Pokorný (46. J. Novák)
Rozhodčí: Pilný Marek – FIŠER Pavel, KLEČKA Ivan. Žluté karty: 1:1 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 185

Komentář trenérů RMSK (Petr Průcha, Jan Věchet, Josef Košátko):

„Opět jsme se po dnešní porážce dostali pod tlak a máme 8 dní na mobilizaci sil před dalším domácím utkání. Co říci k dnešnímu utkání….po zahřívací pětiminutovce jsme dá se říci kontrolovali vývoj….ale po neproměnění dvou šancí, jsme si dali vlastní gól po standardní situaci. Poté jsme si vytvořili další tentokrát super vyloženou šanci, ale opět jsme selhali. Proto přišel trest v podobě penalty pro domácí a bylo zle. První poločas jsme dohráli v útlumu. Do druhé půle jsme přeskupili řady, zmátořili se, vytvořili jsme si několik šancí, závarů, avšak nebylo nám logicky souzeno. Musíme se zlepšit a udělat pro to v týdnu vše…. Čeká nás těžký závěr soutěže….!!!“