Development Tournament žen do 15 let.

🇨🇿 ⚽️ NOVÝ BYDŽOV PŘIVÍTÁ ŽENSKOU REPREZENTACI ⚽️ 🇨🇿
 
🙋‍♀️Senzační zpráva! Městský stadion v Novém Bydžově bude hostit hned tři zápasy ženské fotbalové reprezentace, konkrétně Development Tournament žen do 15 let.
 
🇨🇿 Česko 🇫🇮 Finsko – 7.listopadu 2023 od 11:00
🇨🇿 Česko 🇧🇪 Belgie – 9. listopadu 2023 od 11:00
🇨🇿 Česko 🇭🇷 Chorvatsko – 12. listopadu od 11:00
 
⚪️🔴🔵 Takže trikolóru na sebe a těšíme se na Vás!

 

 

 

Zápasy o víkendu

4. – 5. listopadu 2023


| ÁČKO – SK Benátky nad Jizerou, neděle, 14:00, hř. Benátky nad Jizerou

| BÉČKO – SK Roudnice, sobota, 14:00, hř. Hlušice

| U19 – FA Jablonec, neděle, 10:00, hř. UMT Kobylice

| U17 – FA Jablonec, neděle, 12:15, hř. UMT Kobylice

| U15 – FC Viktoria Plzeň, sobota, 10:00, hř. UMT Kobylice

| U14 – FC Viktoria Plzeň, sobota, 12:00, hř. UMT Kobylice

| U13 – FC Hradec Králové, neděle, 10:00, hř. Hradec Králové, Háječek

| U12 – FC Hradec Králové, neděle, 10:00, hř. Hradec Králové, Háječek

| U11 – neděle, 10:00, hř. Chudonice, tráva


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy o víkendu

28. – 29. října 2023


| ÁČKO – FK Velké Hamry, neděle, 14:30, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| BÉČKO – MFK Trutnov „B“, neděle, 14:30, hř. UMT Trutnov

| U19 – FC Táborsko, neděle, 11:00, hř. Hradec Králové, SA Soukeník

| U17 – FC Táborsko, neděle, 13:15, hř. Hradec Králové, SA Soukeník

| U15 – AC Sparta Praha, neděle, 10:00, hř. UMT TCM Strahov, Praha

| U14 – AC Sparta Praha, neděle, 12:00, hř. UMT TCM Strahov, Praha

| U11 – sobota, 11:00, hř. Hradec Králové – Háječek

| U9 – sobota, 11:00, hř. Slavia Hradec Králové


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy v týdnu

23. – 27. října 2023


| U13 – FK Meteor Praha, čtvrtek, 15:30, hř. Hlušice

| U12 – FK Meteor Praha, čtvrtek, 15:30, hř. Hlušice


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy o víkendu

21. – 22. října 2023


| ÁČKO – FC Slavia Hradec Králové, sobota, 10:15, hř. Slavia Hradec Králové

| BÉČKO – FC Vrchlabí, sobota, 15:30, hř. Hlušice

| U19 – SK Kladno, neděle, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U17 – SK Kladno, neděle, 12:15, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U15 – FK Ústí nad Labem, sobota, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U14 – FK Ústí nad Labem, sobota, 12:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U13 – AC Sparta Praha, neděle, 15:00, hř. UMT TCM Strahov, Praha

| U12 – AC Sparta Praha, neděle, 15:00, hř. UMT TCM Strahov, Praha

| U11 – neděle, 10:00, hř. Chlumec nad Cidlinou

| U9 – sobota, 10:00, hř. Úpice


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

POZOR ZMĚNA!

PŘELOŽENÍ ZÁPASŮ

Zápas týmů U12 a U13 proti FK Meteor Praha je přeložen ze soboty 28.10.2023 na čtvrtek 26.10.2023 od 15:30 na hřišti v Hlušicích.

 

Zápasy o víkendu

14. – 15. října 2023


| ÁČKO – FC Hlinsko, neděle, 16:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| BÉČKO – TJ Sokol Třebeš, neděle, 16:00, hř. Třebeš

| U19 – FC Hradec Králové, neděle, 10:00, hř. Hradec Králové, Bavlna

| U17 – FC Hradec Králové, neděle, 12:15, hř. Hradec Králové, Bavlna

| U15 – FTA Praha, sobota, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U14 – FTA Praha, sobota, 12:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U13 – FA Jablonec, sobota, 15:00, hř. Jablonec nad Nisou, ZŠ Mozartova

| U12 – FA Jablonec, sobota, 15:00, hř. Jablonec nad Nisou, ZŠ Mozartova

| U11 – sobota, 10:00, hř. Slavia Hradec Králové

| U9 – sobota, 10:00, hř. Chlumec nad Cidlinou


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy o víkendu

7. – 8. října 2023


| ÁČKO – SK Kosmonosy, sobota, 10:30, hř. Kosmonosy

| BÉČKO – SK Miletín, sobota, 16:00, hř. Hlušice

| U19 – FK Admira Praha, neděle, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U17 – FK Admira Praha, neděle, 12:15, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U15 – FA Jablonec, sobota, 10:00, hř. Jablonec, ZŠ Mozartova

| U14 – FA Jablonec, sobota, 12:00, hř. Jablonec, ZŠ Mozartova

| U13 – FK Ústí nad Labem, neděle, 10:00, hř. Hlušice

| U12 – FK Ústí nad Labem, neděle, 10:00, hř. Hlušice

| U11 – neděle, 10:00, hř. Černíkovice

| U9 – sobota, 10:00, hř. Hlušice


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy o víkendu

30. září – 1. října 2023


| ÁČKO – FK Letohrad, neděle, 16:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| BÉČKO – FK Vysoká nad Labem, sobota, 16:00, hř. Hlušice

| U19 – MFK Chrudim, neděle, 10:00, hř. Chrudim, V průhonech

| U17 – MFK Chrudim, neděle, 12:15, hř. Chrudim, V průhonech

| U15 – SK Kladno, sobota, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U14 – SK Kladno, sobota, 12:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U13 – CU Bohemians Praha, sobota, 9:30, hř. Sp. Hrdlořezy

| U12 – CU Bohemians Praha, sobota, 9:30, hř. Sp. Hrdlořezy


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!

 

Zápasy o víkendu

23. – 24. září 2023


| ÁČKO – FK Dobrovice, sobota, 16:30, hř. Dobrovice

| BÉČKO – TJ Kostelec nad Orlicí, sobota, 16:30, hř. Kostelec nad Orlicí

| U19 – FK Mladá Boleslav „B“, neděle, 10:00, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U17 – FK Mladá Boleslav „B“, neděle, 12:15, hř. Městský stadion Nový Bydžov

| U15 – CU Bohemians Praha, neděle, 10:00, hř. Loko Vršovice

| U14 – CU Bohemians Praha, neděle, 12:00, hř. Loko Vršovice

| U13 – FC Slovan Liberec, sobota, 10:00, hř. Chlumec nad Cidlinou

| U12 – FC Slovan Liberec, sobota, 10:00, hř. Chlumec nad Cidlinou


Těšíme se na Vás a na Vaši podporu!