Datum konání: 29.05.2022 Čas konání: od 10:00 hod. Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Saidl – Suchochleb (69. Fuxa J.), Pospíšil, Staněk, Zmítko – Fuxa T. (51. Nýč), Bekera, Kožíšek, Telvák, Patka (65. Němec) – Podhajský
Rozhodčí: Tryzna Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Domácí zasloužené vítězství. Toto vítězství velmi bolelo, ale o to je cennější. Do zápasu jsme vstoupili vlažně. Soupeř nás potrestal po pěkné akci a našem nedůrazu a vedl rychle 1:0. Poté se zatáhl do bloku a nám se tam těžko dostávalo. Naše hra postrádala přesnost, rychlost a kreativitu kolem pokutového území. Po dobrém náběhu za obranu a chytré přihrávce jsme do půle srovnali. Zápas se rozhodl hned na úvodu druhé půle. Po skoro totožné akci jsme otočili vývoj zápasu. Poté to bylo z obou stran velmi nepřesné. Ztráceli jsme dále jednoduché míče a zbytečně jsme pospíchali rozhodnout utkání. Nedařilo se nám podržet míč na útočné polovině po delší časový úsek. Soupeř měl pár SS , ale ty se nám podařilo ubránit a na konci zápasu jsme po pěkné kolmici rozhodli zápas.“