Datum konání: 30.10.2021 Čas konání: od 11:45 hod Stadion: Třebeš
Branky: Malina M., Malina D., Petr, Patka, 3x Kolář, Bolger
Sestava RMSK: Průcha – Mates (73. Filounek), Schmidt, Staněk (46. Matoušek), Štoček (75. Sirotek) – Malina D. Patka (69. Kolář), Nydrle, Bolger, Malina M. – Petr
Rozhodčí: Bečvář Žluté karty: 0:0 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 50

Komentář trenéra RMSK (Václav Šorm):

„Zasloužené vítězství na horké půdě v Třebši, které si hrozně vážím. V první půli jsme předvedli asi nejlepší poločasový výkon za celý podzim. Hráli jsme v rychlosti, nasazení, pohybu a hlavně přesně. Dobře jsme kombinovali, otáčeli hru a byli v dobrém počtu hráčů v soupeřově vápně. Zaslouženě jsme vyhráli poločas 3:0 a šancí bylo ještě více. Hlavně si cením i defenzivy a hlavně se nám dařilo rychle získávat míče po ztrátách v kombinaci. Do druhé půle jsme šli s tím, že budeme pokračovat, ale bohužel se nám vstup nepovedl. Soupeř přitvrdil, my měli méně koncentrace a zaslouženě obdrželi branku. Poté jsme opět přepli do nastavení z prvního poločasu a využili otevřené obrany soupeře a vsítili další branky. „