„A“ MUŽI – GENERÁLKA: RMSK Cidlina NB – FK Chlumec nad Cidlinou

Datum konání: 7.8.2018 Čas konání: od 18,30hod Stadion: areál Chudonice
Sestava RMSK: Strýhal (55. Vacek) – Jilemnický (49. Čihák), Mokošín, Vácha J. (Fuxa), Zich – Mejstřík, Trejbal, Voldán (36. Trejbal), Hlušička – Vácha K., Mokošín
Rozhodčí: Vízek Žluté karty: 0:0 Červené karty: 1:0
Pokutové kopy: 0:0 Diváci: 60

Komentář trenéra RMSK (Petr Průcha):

„Hrůzostrašný první poločas nás varoval před blížícími se mistrovskými zápasy. Byli jsme pomalí, nedůrazní, nekoncentrovaní, nepřesní – zkrátka a dobře všechno špatně. Chlumec nás jednoduchou, ale účelnou hrou hravě přehřál. Naštěstí se hrálo jen 2x 35minut a to nás zachránilo od vyššího brankového přídělu v prvním poločase. Po vystřídání jsme ve druhém poločase už přeci jen byli důstojným soupeřem. Hrozivé skóre jsme dokázali alespoň o dva góly stáhnout. Nakonec tedy úplně vše špatně nebylo. Čeká nás tak velmi těžké první mistrovské utkání. Přesto věříme, že nás přijdou podpořit, po nepříliš vydařené letní přípravě, naši fanoušci, kterých na pouť bývá vždy více než obvykle.“