U12: Přátelské zápasy s pražskými S

Datum konání: 10.3.2018 Čas konání: od 11.00 hod. Místo konání: Praha, Tréninkové centrum mládeže Strahov + Eden

Komentář trenérů RMSK (Novák, Zima):

„V tréninkovém centru Eden jsme odehráli velice kvalitní přípravný zápas s týmem SK Slavia Praha. Zápas se hrál 4 x 20 minut v systému 7+1. Na začátku zápasu byl aktivnější domácí tým, který nás zatlačil před naše pokutové území. Naši hráči se však rychle přizpůsobili tempu slávistyckých hráčů a hru naprosto vyrovnali. Na hřišti jsme poté viděli velmi kvalitní týmový výkon našich hráčů, kteří si zápas proti slavnému klubu užívali a na hřišti nechali úplně všechny síly. Škoda jen některých neproměněných šancí, které nás stáli ještě lepší výsledek. Pochvala pro celý tým a rodičům poděkování za dopravu. V tréninkovém centru Strahov jsme odehráli zápas 3 x 30 minut v systému 7+1 proti týmu AC Sparta Praha. První třetinu měli naši hráči až přílišný respekt ze slavného soupeře, který jasně dominoval, kdy svoji převahu dokázal vyjádřit i gólově. Druhou třetinu jsme předvedli zlepšený výkon, ale góly střílel pouze domácí tým. Třetí třetina zápasu byla již dle představ trenérů a náš tým tuto dokázal dokonce i vyhrát. Zápas se Spartou nám otevřel oči a úkázal na čem máme v tréninku zapracovat. Fyzicky jsme soupeři stačili, ale největší rozdíl byla hra jednotlivců bez míče a individuálni dovednosti. Pochvala týmu, za který nastoupila i trojice hráčů z ročníku 2008, za poslední třetinu.“