Příprava na novou sezonu běží na plné obrátky ve všech kategoriích…

Všechny kategorie již plně trénují. Nejdříve s trénováním začala U12 – 8. ledna. O den později, ve čtvrtek 9.1. se zapojilo áčko, dorostenci a U11. V pondělí 13. ledna se pak přidala U13, v úterý začali starší žáci a ve středu 15. 1. 2020 doplnila všechny týmy i mladší přípravka U9 a minipřípravka U7.
Od té doby hrají všechny týmy téměř každý víkend, někdy i v týdnu, přípravné zápasy. Přehled zápasů našich týmů naleznete na hlavní stránce našeho webu – „Nejbližší zápasy“.

Kompletní kalendář akcí pak ve v záložce „Akce“ -> „Kalendář akcí klubu“

NA ÚVOD PŘÍPRAVY ÁČKO PORAZILO CHLUMEC…
V sobotu od 16h se na chudonické umělce poprvé v novém roce představili hráči našeho áčka v přípravném utkání. Soupeřem jim byla rezerva třetiligového FK Chlumec. Naši hráči po remízovém poločase 1:1 nakonec zvítězili 6:2.

V sestavě se objevily NOVÉ TVÁŘE NAŠEHO TÝMU:
Ála Roubal , který v podzimní části nastupoval za FK Černilov v prvním přípravném utkání odehrál celých 90 minut.
Druhou „novou“ akvizici našeho týmu velice dobře znáte – odchovanec RMSK a v současné době trenér naší U17 Václav Šorm, se po angažmá ve svých rodných Kněžicích opět zapojil s naším prvním týmem do přípravy. V sobotu odehrál 45minut.
DALŠÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ sehrají naši hráči v sobotu 25.1. od 10,00hod v Jičíně.

STARŠÍ ŽÁCI V NEDĚLI PROTI METEORU…
Nedělní odpoledne patřila umělá tráva v Chudonicích našim starším žákům, kteří sehráli svá příprvná utkání proti pražskému Meteoru. Čtrnácka po vyrovnaném prvním poločase (1:1) odpadávala postupně fyzicky a soupeř nemilosrdně trestal. I přes nepříznivý konečný výsledek (1:4) byl trenér Zima se zápasem „jako takovým“ spokojen.

MLADŠÍ ŽÁCI SEHRÁLI ZÁPASY NA UMĚLCE…
U13 odehrála zápasy proti pražskému Braníku a Náchodu. Trenér Novotný s výkonem svých svěřenců spokojen nebyl. Doufá však, že úvodní zápasové minuty nového roku byly jen výjimečnou situací a celkový duch a přístup všech hráčů v tréninkovém procesu se kladně přenese do dalších představení tohoto týmu v přípravných zápasech či turnajích tak, jako tomu bylo v utkání proti Náchodu.
U12 zahájila zápasově nový rok již minulý týden na turnaji Zimní ligy SK Slavia Praha. Trenér Masařík si výkony minulý týden pochvaloval. Tento víkend se však k chvále neubíral, naopak. Hráčům z U12 se nedařilo, působili ospalým dojmem, bez zápalu a chuti do hry. Věří, že vše se změní příští týden, kdy hrají opět na chudonické umělce další část Zimní ligy U12 Chudonice 2020.

PŘÍPRAVKY JEDOU NA PLNÉ OBRÁTKY…
Přípravky hrají svá utkání již od prvního lednového víkendu. Tento víkend hrála své první zápasy Zimní ligy SKS U11. V Praze odehrály své zápasy v sobotu dopoledne. Trenéři byli výkony hráčů a jejich přístupem vesměs spokojeni. V Horních Měcholupech se postupně utkali s Admirou Praha, Slávií Praha a Tatranem Rakovník.
U10 a U9 hrála svá utkání ve Stěžerách, kde o víkendu odehrály další kolo Zimní stěžerské halové ligy.

Více informací naleznete v zápasových hodnoceních jedlotlivých trenérů daných kategorií.