Hledáme nové „CIDLIŇÁKY“!

Hledáme nové „CIDLIŇÁKY“ – celoroční projekt, který opět nabírá na otáčkách! S novým školním rokem opět intenzivně hledáme nové budoucí sportovce, novobydžovské fotbalisty a možná hvězdičky českého fotbalu. Otevíráme proto znovu fotbalovou školičku!

Baví tě fotbal, sport, vlastně pohyb celkově? Chceš nalézt nové kamarády a sdílet s nimi společné zážitky? Tak už neváhej a přijď mezi nás!

S novým školním rokem opět otevíráme fotbalovou školičku, ve které se společně budeme učit základy fotbalu zábavnou formou, pomocí pohybových her.

„Nejde nám pouze o fotbal jako takový – budeme se snažit u dětí rozvíjet lásku ke sportu, vytvářet jim několikrát týdně příjemné zážitky mezi kamarády a učit je základním společenským návykům, jako jsou spolupráce, spolehlivost, samostatnost, ale i zdravé sebevědomí. Uděláme maximum pro to, aby se vaše ratolest na tréninky těšila a sport se tak stal pevnou součástí jejího života. Budeme velice rádi, když pro své dítě vyberete právě náš klub a my se již teď těšíme na další spolupráci“

, říká k projektu vedoucí trenér přípravek Matěj Novotný.

TRÉNINKY začnou ve středu 4. září a dále budou probíhat PRAVIDELNĚ v pondělí a středu od 17,00hod na hlavním fotbalovém hřišti v Novém Bydžově.