Fotbal o víkendu 10. – 11. 8. 2019…

Již o tomto víkendu startuje nový ročník VOTROK Krajského přeboru dospělých Královéhradeckého kraje. V neděli hostí naši hráči SK Jičín. Utkání začíná tradičně v 17,00hod. V předzápase se představí starší přípravky.

V neděli vstoupí do nové sozóny krajského přeboru naši hráči, kteří mají co napravovat. Minulý víkend totiž v pohárovém utkání prohráli v penaltovém rozstřelu se Sokolem Nepolisy. Porážku vzal na sebe trenér Průcha a jak řekl – „Věříme, že facka přišla v pravý okamžik… Nejen celý realizační tým, ale i hráči si jsou plně vědomi svého zaváhání, odpovídá tomu i práce v tréninku a všichni věříme, že vstup do nové sezóny přeboru bude mnohem lepší než pohár, ve kterém nám není v posledních letech přáno…“

Utkání, které se bude hrát v rámci 1. kola VOTROK Krajského přeboru začne na Městském stadionu v 17,00hod a soupeřem našim hráčům bude SK Jičín, který od léta vede na lavičce náš bývalý trenér mládeže a kapitán dospělých Pavel Obermajer.

Hlavnímu utkání bude předcházet miniturnaj přípravek mezi domácími hráči RMSK, FK Choceň a FK Chlumec. Turnaj začne ve 14,00hod.