Muži vyhráli na horké půdě v Červeném Kostelci na pokutové kopy, U19 vstoupili do nové sezony vítězně, naopak U17 Střešovicím podlehli. Mladší žáci vyhráli turnaj v Semilech…

Další dva body za vítězství na pokutové kopy si připsali „A“ muži. U13 hráli turnaj v Semilech, kde potvrdili svoji papírovou roli favorita a turnaj vyhráli. Starší dorost vyhrál, naopak trenér Vlášek (U17) nebyl po prohře svého týmu s výkonem svých svěřenců spokojený.

Z horné půdy útulného stadionu v Červeném Kostelci si hráči našeho áčka odvezli v neděli příjemné dva body. Po remíze 2:2, kdy vyrovnávací branka padla v 82. minutě z kopačky Zdeňka Ševčíka, aby stejný hráč vstřelil i rozhodující penaltu v závěrečném rozstřelu. Nutno podotknout, že brankář Standa Strýhal měl v rozstřelu nejprve dobře postavenou branku, a poté přečteného exekutora posledního pokutového kopy, kdy vystihl směr střely a zajistil tak vítězství za dva body.

Dorostenci vstoupili do své nové sezony, kdy v sobotu hostili na domácím hřišti Městského stadionu v Novém Bydžově přežský tým SK Střešovice 1911. Starší dorostenci zvítězili jasným výsledkem 6:1, po poločase 3:0. Mladší dorostenci naopak podlehli svému soupeři 1:3. Trenér Vlášek tak k utkání mimo jiné řekl: „Čeká nás velké množství práce, hráče budeme nabádat k většímu důrazu ,odvaze v soubojích jeden na jednoho a klidu v rozehrávce.“

U13 v rámci svého letního přípravného období odehráli další turnaj. Tentokrát na hřišti v Semilech, kde celý turnaj vyhráli, který se hrál systémem „každý s každým“. Svěřenci trenéra Zimy všechny své soupeře přestříleli a jen jednou z pěti utkání inkasovali.

Více v reportech z utkání/turnajů v sekcích jednotlivých týmů…