Muži porazili Dobrušku a jsou na 3. místě tabulky, dorostencům se nedařilo v Kolíně…

Další vítězství „A“ týmu na domácím hřišti – výhra nad Dobruškou vyhoupla naše hráče na třetí místo průběžné tabulky. Dorostencům se nedařilo v Kolíně, kdy obě kategorie prohráli vysokými rozdíly.

Další cenné vítězství proti „staronovému“ účastníkovi krajského přeboru se nerodilo vůbec lehce. Hosté se ujali vedení ve 26. minutě, kdy z nepříliš nebezpečného nákopu za naší obranu se nemílil kapitán hostí Kuba Mikušík. Naše hráče to však nepoložilo – naopak do poločasu přidali na obrátkách, hosty nepustili do žádné nebezpečné šance, naopak si jich mnoho připravili. Po gólu volal především samostatný nájezd Karla Váchy hned ve 28. minutě, nebo povedené zakončení „nůžkami“ z kopačky Vojty Mokošína o pár minut později. Obě šance bohužel bez kýženého gólu. Ten nakonec přišel ve 41. minutě po skvělém pasu Patrika Mokošína za obranu, kam si naběhl Zdeněk Ševčík – ten se nemýlil – 1:1. Za tři minuty bylo ještě veseleji. To se Zdeněk Ševčík trefil podruhé, kdy mu již zdánlivě ztracený přetažený míč na zadní tyč skvěle pod sebe vrátil Karel Vácha – 2:1. Ve druhém poločase se již mnoho nestalo. Naši hráči si výsledek pohlídali i v samotném závěru a další radost z tříbodového vítězství na domácím hřišti mohla propuknout naplno.

Dorostenci hráli další utkání České divize dorostu na hřišti Sparty Kolín. Bohužel se nedařilo ani jedné kategorii – starší po vysoké výhře z minulého týdne dostali stejnou lekci od svého soupeře tento týden a prohráli 6:1. Mladší dorostenci s několika hráči starších žáků v sestavě podlehli svému rivalovi 4:1.

Více v reportech z utkání/turnajů v sekcích jednotlivých týmů, které spravují jednotliví trenéři…