Mladší žáci také zahájili svoji jarní část. V Chudonicích přivítali MFK Chrudim…

O uplynulém víkendu vstoupili do mistrovských zápasů i hráči mladších žáků, kteří startují ve skupině „D“ České ligy. V úvodním kole jarní části soutěže přivítali naši hráči MFK Chrudim. Hrálo se v sobotu 24. března od 10hod na umělé trávě v Chudonicích.

MFK Chrudim velice prověřil naše oba týmy mladších žáků, které odehrály, z důvodu klimatických podmínek a s tím spojeným nezpůsobilým terénem v Hlušicích, svůj první jarní mistrovský zápas na chudonické umělé trévě. U12 podlehli po brankové přestřelce 6:10. Škoda první třetiny, ve které nechali svěřenci domácích trenérů odskočit o čtyři branky. Tento náskok, i přes zlepšený výkon ve zbývajících dvou třetinách, již nestačili smazat.

Třináctiletí naopak s brankami šetřili, kdy diváci viděli pouze čtyři branky po remíze 2:2. Pátý celek tabulky MFK Chrudim tak jistě potvrdil svoji sílu a ani nejlépe střílející tým, kterým hráči trenérů Obermajera, Doskočila a Podhajského jsou, nedokázal porazit.

V dalším kole hrají naši mladší žáci v sobotu na půdě Polabanu Nymburk.