Áčko vstoupilo do nové sezóny vítězně. Na pouť porazilo Hořice. Utkání sledovalo téměř 400 diváků…

Vstup do nové sezony vyšel „A“ týmu výsledkově skvěle. Na Svatovavřineckou pouť, v den, kdy se slavnostně znovuotevíral Městský stadion po rekonstrukci trávníku a v roce, kdy náš klub vstupuje do své 115. sezóny porazili naši hráči Jiskru Hořice 1:0. Jedinou branku v utkání vstřelil již v 6. minutě utkání Alexandr Zich. Hořice však byly více než vyrovnaným soupeřem.

Začátek jako z pohádky – 6. minuta a Saša Zich se z přímého volného kopu nemýlil. Bohužel naše hráče tato branka, tíha okamžiku prvního zápasu a možná i divácká kulisa téměř čtyř stovek diváků svázala našim hráčům nohy. Hosté byli v poli lepším týmem, ale větší šanci si nevytvořili. Diváci však viděli poměrně svižný fotbal mezi vápny, kde si nikdo nedaroval ani metr zadarmo – i proto rozhodčí Matějka musel udělit sedm žlutých karet, z toho pět na naší straně. Přesto naši hráči udrželi koncentraci až do samotného závěru a první mistrovské utkání nové sezony a na novém trávníku vyhráli a připusují si tak první body do celkové tabulky VOTROK Krajského přeboru dospělých.