Galavečer RMSK Cidlina proběhl v pátek 11. března v Jiráskově divadle, Fotbalistou roku Martin Holec

Za velmi dobré režie Matěje Novotného a jeho týmu proběhl 5. Galavečer RMSK Cidlina, který se hodně věnoval i 20. výročí vzniku klubu, které RMSK oslaví v závěru roku 2016 na speciálním slavnostním večeru. Moderátor na úvod přivítal v sále vzácné hosty, kteří přijali pozvání na tuto již tradiční akci. Do Jiráskova divadla zavítali předseda OFS Hradec Králové Ing. Martin Zbořil, místopředseda Královéhradeckého KFS Ing. Vladan Haleš, Matěj Novotný dále přivítal ředitele TS Města Nový Bydžov Ing. Jana Kubánka, předsedu Sportovní komise Rady města Mgr. Vladimíra Blažeje a jeho kolegy PeadDr. Karla Hronka a Tomáše Vorla, DiS., Výkonný výbor klubu, jeho předsedu Ing. Karla Průchu i všechny přítomné hráče, rodiče a příznivce RMSK Cidlina. Po úvodní řeči Karla Průchy, který oficiálně zahájil 5. Galavečer Cidlinského fotbalu se začaly předávat ceny v tradičních kategoriích.

Do All stars mladší přípravky za rok 2015 se probojovali Dominik Nedbálek, Matěj Lacek, Kevin Kožíšek, Jakub Masařík a Lukáš Podhajský, ve starší přípravce byli oceněni Matěj Průcha, Oliver Bolger, Vojtěch Masařík, Tomáš Tůma, Dominik Zákravský a David Petr.

Ceny pro nejužitečnější hráče jednotlivých kategorií si přebrali Ondřej Janouch, Stanislav Strýhal a Tomáš Bastin (dospělí), Jakub Vobořil (U9), Jiří Jablonovský U11), Jakub Suchochleb (U12), Jan Zmítko (U13) Vojtěch Řezáč (U14), Dominik Šoltys (U15), Pavel Stránský (U17) a Dominik Petr (U19).

Ocenění pro nejlepší trenéry roku 2015 putovalo do rukou Roberta Kožíška (přípravky), Pavla Šoltyse (starší žáci) a Marka Bittnera (starší žáci, mladší dorost).

Osobnostmi Cidliny byli vyhlášeni Milan Hamáček a Petr Hrabík.

Fotbalistou roku se stal hráč staršího dorostu Martin Holec, kterému předal cenu loňský lídr ankety Pavel Mejstřík. Na druhém místě skončil Filip Drobný z týmu starších žáků, třetí místo uhájil těsně Jan Lehký z U17.

V průběhu večera zhodnotil dvacetileté působení RMSK Cidlina na fotbalové mapě jeden ze zakladatelů Vladimír Blažej, který se ve své řeči zaměřil především na organizační stránku a strukturu klubu, Matěj Novotný hodnotil a připomínal spíše úspěchy a mnohdy i úsměvná fakta.
Na závěr Galavečera, který zpestřily svými vystoupeními Radostný plecháček a gymnastky při ZŠ Karlova, byli všichni pozváni na následující Galavečer.