Datum konání: 10.04.2022 Čas konání: od 12:15 hod Stadion: MS Nový Bydžov
Sestava RMSK: Průcha – Mates, Ludvík, Staněk (46.Hach, 70. Kymr), Štoček – Patka, Nydrle (75.Bolger), Malina D., Nosek, Malina M. (75.Fanta), Petr
Rozhodčí: Kvaček Žluté karty: 1:2 Červené karty: 0:0
Pokutové kopy: Diváci: 85

Komentář trenéra RMSK (Milan Matoušek):

„Během pěti jarních kol jsme si zahráli už se třetím pražským týmem, tentokrát s TJ Praga. Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 9. minutě se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Během celého prvního poločasu jsme dobře kombinovali, dařil se nám i rychlý přechod z obrany do útoku a vytvořili si spoustu šancí. Zahrávali jsme nebezpečné rohy, šli jsme třikrát sami na brankáře, trefili břevno a několikrát stačilo jen rychleji reagovat v malém vápně a dotlačit míč do sítě. Soupeř se na naší polovinu dostával jen po dlouhých výkopech od brankáře, po kterých si dokázal dvě nebezpečné situace vytvořit a asi bychom byli hodně zklamaní, kdybychom šli do kabin za stavu 1:1. I v průběhu celého druhého poločasu jsme byli lepším týmem. Některé akce byli krásné, ale už jsme nehráli tak lehce, fotbal byl takový upracovanější a do toho začali padat kroupy. Přesto se nám podařilo vstřelit další tři góly a zaslouženě zvítezit 4:1. Po celé utkání jsme soupeři nedali šanci s výsledkem něco udělat. Jsem rád, že je na hřišti vidět, jak se kluci zlepšují a na jaře zatím předvádí skvělé výkony.“